Zadání projektu

Záměr, cíle projektu a relevantní informace vtělené do jediného dokumentu
Stáhnout vzor zadání

Písemné zadání

Kvalitní zadání minimalizuje finanční i časové ztráty, zjednoduší přípravné práce, snižuje riziko neporozumění a nepochopení a napomáhá i při samotné realizaci. Písemné zadání bývá výsledkem přípravných prací zákazníkova týmu a obsahuje klíčové informace.

Ke stažení

Zadání projektu (Word)

Při zpracování zadání vyplňte jen odpovídající části.

Zadání projektu (PDF)

Při zpracování zadání vyplňte jen odpovídající části.

Jaké informace potřebujeme?

Váš záměr a značka

Váš obchodní cíl pro daný prostor

Požadovaný měsíční obrat při daném počtu zaměstnanců je obvyklou hodnotou.

Vaše značka

Definovaný positioning značkybrand manuál nám pomůžou zahrnout parametry značky do našich příprav a realizace.

Rozpočet

Pokud je pro danou realizaci stanovený pevný rozpočet, sdělte nám ho. Pokusíme se navrhnout realizaci v souladu s jeho výší.

Termín realizace

Pokud je pro danou prodejnu stanovený termín realizace, dejte nám vědět. Uzpůsobíme naše práce tak, abychom vyhověli.

Váš zákazník

Zákaznické skupiny a jejich potřeby
FESCHU Pekařství

Specifiujte vaše hlavní zákaznické skupiny a jejich požadavky a potřeby. Manažeři očekávají a potřebují jiný servis než maminky s dětmi.

V případě, že nevíte, jsme připraveni pomoci vám je určit, popsat jejich hlavní znaky a promítnout je do návrhu prodejního prostoru.

Váš sortiment a data

Sortiment a data

Jsme velkými zastánci dat.

Je rozdíl navrhovat prostor bez informací, jen na základě zkušenosti, nebo na základě přesných prodejních dat (prodejnost jednotlivých kategorií a produktů a jejich poměry).

Máme k dispozici nástroje, které na základě dat pomohou správně rozvrhnout prostor a jeho jednotlivé části a podpořit prodej oblíbených položek a produktů s vysokou marží a dalších dle vašeho zadání.

Váš obchodní prostor

Umístění obchodu, jeho specifikace

Přesná adresa obchodu, jeho velikost. Jedná se o jednotlivě stojící prodejnu nebo prostor v obchodním centru? Bude vč.  parkovacích míst? Okolní zástavba a její omezení (např. památková zóna).

Opět platí, čím podrobnější informace, tím jednodušší příprava a hlavně realizace.

Očekávání ohledně designu interiéru a exteriéru

Pokud se nějaké informace nedostaly do úvodních odstavců v kapitole 1., nezapomeňte je uvést. Máte špatnou zkušenost s kovovými regály? Dobře vám funguje žluté pozadí? Chcete působit ekologicky a udržitelně? Případně pokud máte designového favorita, jehož prostory vás oslovily, dejte nám vědět.

FESCHU Cukrárna Sani OC Arkády Praha Pankrác sezení
Technické údaje

Přesné rozměry prostoru.

Technické požadavky (energie, voda, internet, tlakový plyn, chlazení, odvod odpadních vod a další), technologie (TV ovládání, změna sortimentu z mobilu atd) jsou typickými představiteli této kategorie.

Rovněž potřebujeme znát technické možnosti místa: je tam přiveden plyn?  jací dodavatelé elektrické energie jsou možní? jak rychlý je tam internet? jaký poskytovatel je možný? 

Logistika: závoz zboží, skladování

Potřebujeme zohlednit, jak se k vám vaše zboží dostane, kde ho uskladníte, kdo s ním bude manipulovat a jak

Veškeré informace o zásobovacích rampách, příp. časech, kdy jsou otevřené, skladovacích prostorech a jejich parametrech, stejně jako o objemu přesunovaného zboží pomohou vytvořit přesně efektivní prostor, který podpoří váš podnikatelský záměr.

Vaši lidé

Zaměstnanci

Přesná představa o fungování personálu na prodejně nám pomůže vytvořit optimální prostor pro jejich produtivní pracovní život.

Postarají se o hladký chod prodejny dva lidé nebo tři? Jsou to všichni prodejní asistenti nebo někdo z nich bude také vyrábět saláty a mazat chebíčky? 

FESCHU řezník při práci
Interní kapacity a kontakty

Kdo je osoba pověřená realizací obchodu? Jaké jsou její kontaktní údaje? Je někdo další, kdo s námi bude řešit techniku, zaměstnance, sortiment nebo design?

Zaujal vás náš přístup?
Kontaktujte nás